APRÍL V THERMAL CORVINUS VELKÝ MEDER

APRÍL V THERMAL CORVINUS VELKÝ MEDER
APRÍL V THERMAL CORVINUS VELKÝ MEDER
APRÍL V THERMAL CORVINUS VELKÝ MEDER
PONUKA SLUŽIEB A DÔLEŽITÉ OZNAMY V MESIACI APRÍL 2015

Milí návštevníci!
Počas mesiaca apríl  sú v prevádzke vnútorné bazény: krytý komplex, polokrytý sedací bazén, vnútorný detský bazén, perličkový bazén, rodinný zábavný bazén a celoročné tobogany.
Rekreačný bazén s hydromasážami a vodopádmi je v prevádzke od Veľkonočných sviatkov.
Cez víkendy a sviatky prebiehajú animačné programy. Vo vstupnej hale sa Vaše detičky môžu vyšantiť na vnútornom detskom ihrisku.
O Vašu regeneráciu sa postarajú Fínska sauna, masáže, kozmetika, soľná jaskyňa, morský kúpeľ,  akupresúrne masážne lôžko CERAGEM a magnetoterapia BEMER. Občerstviť sa môžete  v stravovacích jednotkách v krytom areáli a v kolibe vo vonkajšom areáli, kde Vám doporučujeme realizovať platbu čipovým náramkom, na ktorý si viete vložiť hotovosť pri pokladni vo vstupnej hale.
Pre návštevníkov z Bratislavy ponúkame využiť vstupenku THERMALPASS so zľavami až 33 % na cestovnom a vstupnom na termálne kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder

Výhodný balíček THERMALPASS Veľký Meder zahŕňa:
Spiatočné cestovné vlakom RegioJet z Bratislavy do Veľkého Medera, spiatočnú prepravu transferom zo železničnej stanice k areálu kúpaliska, vstupné na kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder.
Viac informácií nájdete na http://www.regiojet.sk/sk/novinky/TermalPass_pokracuje.html
Aktuálne fotky o kúpalisku nájdete na:
 http://www.facebook.com/pages/Thermal-Corvinus-Ve%C4%BEk%C3%BD-Meder/182717848419494?ref=ts&fref=ts
 
Prajeme Vám príjemný pobyt v našom zariadení.